Toplamalı taşıma

Tüm nakliyat hizmetlerinde değerli müşterilerinin konforunu ve memnuniyetini öncelikli olarak düşünen evden eve nakliyat firmamız, taşınma işlerinizde sizlere eşya toplamalı evden eve nakliye seçeneği de sunmaktan memnuniyet duymaktadır. Toplamalı taşımacılık olarak tabir edilen bu hizmetimizde, evinizdeki tüm eşyalarınızı bulundukları yerden bizzat biz topluyor, eşyaları türüne göre sınıflandırıp özenle ambalajlıyoruz.


Çekmecelerinizde, dolaplarınızda, vitrinlerinizde, gardroplarınızda bulunan eşyalarınız, konusunda uzman kadromuz tarafından büyük dikkat ve itina gösterilerek en iyi şeklide paketlenir ve en kaliteli karton koli veya plastik varillere yerleştirilir. Toplamalı Nakliyat İstanbul Toplamalı evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında bilgi almak için web sitemizde bulunan telefonlarımızdan bize günün her saatinde ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Toplamalı taşımacılık hizmetimizi tüm İstanbul içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde vermekteyiz.

Taşınacağınız zaman siz rahatınıza bakınız, eşyalarınızın tamamını biz özenle topluyor ve ambalajlıyoruz. Nakliye için evinize geldiğimizde, araçlarımızda her türlü kaliteli ambalaj malzemesi daima hazır olarak bulunmaktadır.